Online formulář Telefonicky na +420 723 870 560

Startovné

NOVAVOICE / CODEXIS Golf Cup - Kácov (13.–14.08.2018): Dvoudenní turnaj je určen pro partnery, podmínky partnerství naleznete níže.

NOVAVOICE / CODEXIS Golf Cup - Slapy (10.09.2018): Cena za turnaj je 1.500,- Kč (vč. DPH)... 1.200,- Kč (vč. DPH) pro členy ČAK a pro klienty CODEXIS (ATLAS consulting spol. s r.o. člen skupiny ATLAS GROUP).

V případě zájmu o účast na turnaji ve Slapech prosím vyplňte registrační formulář, který naleznete níže.

Podmínky slevy:
- případné slevy nelze sčítat

Startovné zahrnuje:

Partnerství

Cena partnerství za turnaj je 20.000,- Kč.

V případě zájmu o partnerství prosím kontaktujte Ing. Lubomíra Brože, tel. 731 422 841.

V ceně PARTNERSTVÍ je zahrnuto:

Informace o platbě

Po odeslání formuláře nebo po telefonickém objednání obdržíte nejpozději do 3 dní potvrzení o vaší účasti. Nejpozději do týdne od přijetí vaší registrace obdržíte další e-mail se zálohovou fakturou. Následně vám budou zasílány podrobnější informace a aktuality týkající se golfových turnajů CODEXIS Golf Tour 2018.

Storno

Registrace je závazná, v případě zrušení účasti budeme účtovat storno poplatek.

Storno poplatek činí:

Pokud se nebude moci registrovaný hráč turnaje zúčastnit, je možné za něj vyslat náhradníka, kterého je ale nutno telefonicky nebo e-mailem nahlásit (informace o osobě, která se nemůže dostavit a informace o náhradníkovi - titul, jméno, příjmení, e-mail, telefon). Pořadatel trunajů si vyhrazuje z naléhavých důvodů případné změny programu.

Registrace

Registrací účastník souhlasí se zasíláním informačních a obchodních sdělení pořadatele (příp. partnerů akce). Souhlas lze kdykoli písemně odvolat.










Pořadatel
Codexis
Hlavní partneři
NovaVoice®
Partneři
FINE Propag
Mediální partneři
ANAG Brands&Stories Bulletin Advokacie eLAW.CZ GRADA Lobby Právní prostor.cz vz24.cz